Całkiem nowe lata miodowe: Szambella (10)

serial komediowy Polska 2004  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Tadzio stwierdził, że pomysły Karola prowadzą do katastrofy. Tymczasem Alina i Danka postanawiają doszyć metki do ubrań szytych na maszynie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze przygody dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw: Karola i Aliny Krawczyków oraz Tadzia i Danuty Norków. Pary zaczynają nowe życie po przeprowadzce do niewielkiego bliźniaka, który położony jest na leśnej działce w pobliżu Warszawy.

W tym odcinku

Tadzio stwierdził, że pomysły biznesowe Karola zawsze prowadzą do katastrofy. Woli spokojnie zajmować się dalej wywozem nieczystości szambiarką. Tymczasem Alina i Danka w drodze z zakupów wpadają na pomysł spreparowania metek i doszycia ich do ubrań szytych na maszynie. Mają nadzieję, że ubranka z firmową metką będą mniej drażnić Karola. Okazuje się, że pani Norek jest w szóstym tygodniu ciąży. Tadek jeszcze nie wie, że zostanie ojcem. Tymczasem zamartwia się tym, że Karol nie chce włączyć się w jego pomysł. Gdy wraca do domu, Danka usiłuje mu powiedzieć, że będą mieli dziecko. Następuje seria niedomówień. W jej wyniku Tadek jest święcie przekonany, że Karol chce mu odebrać szambiarkę, a Danka, Alinka i Karol myślą, że Tadzio ma już jakiegoś potomka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...