Dr House | sezon 7 odc. 19/23

(House M.D.: Last Temptation)

serial obyczajowy USA 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół House'a diagnozuje nastoletnią żeglarkę. Chciała samotnie opłynąć kulę ziemską, jednak dzień przed startem zasłabła. Rodzina namawia ją, by wróciła na morze i ustanowiła nowy rekord.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Trzynaście wraca do pracy w szpitalu w dniu, w którym Masters kończy studia, a zespół House'a diagnozuje nastoletnią miłośniczkę żeglarstwa. Dziewczyna chciała samotnie opłynąć kulę ziemską, jednak dzień przed wyruszeniem w rejs z niewiadomych przyczyn zasłabła. Rodzina namawia nastolatkę, by wróciła na morze i ustanowiła nowy rekord. House proponuje Masters staż w swoim zespole w zamian za drobne oszustwo. Kobieta z początku zgadza się, jednak później naprawia swój błąd. Gdy lekarz odkrywa, że go oszukała, wycofuje się z umowy. Masters zaczyna staż na oddziale chirurgii, wciąż myśli jednak o przypadku młodej żeglarki. Ku zaskoczeniu kolegów podejmuje śmiałą decyzję, co do dalszego leczenia pacjentki.

Występują

Twórcy

Ładuję...