CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 10 odc. 17: Zagrożenie

(CSI: Miami: At Risk)

serial kryminalny USA 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dozorca, pracujący w szkole gry w tenisa, zostaje zagryziony przez wściekłego psa. Śledczy są przekonani, że atak zaplanowano. Zdaniem agentów w jego wyniku miał zginąć trener Larry Hopper.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Dozorca, pracujący w renomowanej szkole gry w tenisa, zostaje zaatakowany i zagryziony przez psa chorego na wściekliznę. Śledczy są przekonani, że atak zwierzęcia został zaplanowany. Zdaniem agentów w jego wyniku miał zginąć znany w Miami trener tenisa Larry Hopper. Nauczyciel został zamknięty w szatni, której drzwi zablokowano rakietą należącą do gwiazdy tenisa Austina Brody'ego - absolwenta tej prestiżowej akademii. Sportowiec przyznaje, że był na miejscu zdarzenia, lecz sam został ranny, gdy usiłował uratować Hoopera. Okazuje się, że Larry mógł mieć więcej wrogów. Dalsze dochodzenie ujawnia bowiem mroczne sekrety z przeszłości nauczyciela. Dziesięć lat wcześniej Hopper był podejrzewany o molestowanie nieletnich. Calleigh usiłuje nawiązać kontakt z Austinem Northem, jedną z jego ofiar, którego poznała podczas innej sprawy. Chłopiec znikł.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...