Teleman

Gwiazdy lombardu 9: Przyparty do muru (12)

(Pawn Stars: Pin It To Win It)

reality show USA 2013
zdjęcie

W skrócie

Załoga próbuje dowiedzieć się czegoś na temat karabinu skałkowego. Corey i dziadek oglądają też sitodruk sygnowany przez LeRoya Neimana. Później do lombardu trafia kolekcja przypinanych znaczków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona cieszącego się ogromną popularnością reality show, ukazującego funkcjonowanie jednego z lombardów w Las Vegas. Gdy w stolicy hazardu ktoś szybko potrzebuje zastrzyku gotówki, może spróbować szczęścia w kasynie albo udać się do sklepu Harrisonów, by coś sprzedać lub zastawić. Klienci lombardu często pozbywają się zabytkowej broni i różnych staroci. Wśród bezwartościowych rupieci trafiają się cenne historyczne przedmioty i szokująco dziwaczne rzeczy. W dziewiątej edycji programu bohaterowie będą musieli wycenić m.in. kolekcję żetonów do gry. Należały one do zmarłego w 2002 roku polityka Howarda Cannona, który przez 24 lata był senatorem z Nevady.

Bohaterowie programu mają okazję zabawić się w detektywów, gdy próbują dowiedzieć się czegoś na temat tajemniczego karabinu skałkowego, pochodzącego prawdopodobnie z XVI albo XVII wieku. Następnie Corey i dziadek oglądają sitodruk sygnowany przez LeRoya Neimana, uważanego za jednego z największych amerykańskich artystów współczesnych. Później do lombardu trafia kolekcja przypinanych znaczków z lat 30. i 40. ubiegłego wieku z wizerunkami znanych sportowców, m.in. Roya Campanelli, Jackiego Robinsona i Babe'a Rutha.

Ładuję...