Komisarz Alex 6: Uciekinierzy (68)

serial kryminalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ochroniarz Pokorski strzela do żony. Świadkiem zdarzenia jest ich córka. Dziewczynce udaje się wymknąć z domu i odnaleźć młodszego brata. Mężczyzna postanawia zamordować swoje dzieci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, których w pracy wspiera dzielny owczarek niemiecki, Alex. Z pomocy czworonoga korzysta głównie jego partner, komisarz Orlicz (Antoni Pawlicki), który gotów jest zrezygnować z regulaminu i procedur, aby schwytać poszukiwanych sprawców przestępstw. Pomagają mu Lucyna (Magdalena Walach) i Puchała (Ireneusz Czop).

W tym odcinku

Ochroniarz Pokorski w trakcie awantury strzela do żony, ciężko ją raniąc. Świadkiem zdarzenia jest ich córka, Ola. Dziewczynce udaje się wymknąć z domu i odnaleźć młodszego brata Adasia. Razem ukrywają się. Tymczasem będący pod wpływem alkoholu mężczyzna postanawia zamordować swoje dzieci, a potem odebrać sobie życie. Orlicz i Puchała otrzymują wezwanie na miejsce strzelaniny. Szybko uświadamiają sobie, co planuje Pokorski. Organizują na niego obławę. Lucyna w tym czasie próbuje odnaleźć Olę i Adasia. Funkcjonariusze muszą się spieszyć, by nie dopuścić do tragedii.

Występują

Twórcy

Ładuję...