Szpital | sezon 3 odc. 242

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Karetka przywozi siedemnastoletnią Anetę. Dziewczyna była na wagarach w opuszczonej fabryce i wpadła do jednego ze starych kominów. Zajmuje się nią doktor Robert Szewczyk.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na SOR koledzy przywożą 30-letniego Mateusza. Godzinę temu mężczyzna dowiedział się, że wygrał na loterii milion złotych. By uczcić wygraną, współpracownicy zaczęli go wysoko podrzucać, aż mężczyzna uderzył głową o wiatrak zamontowany na suficie. Koledzy wystraszyli się wypadku i nie złapali mężczyzny. Upadając na podłogę, Mateusz złamał sobie lewą rękę. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman. Karetka przywozi 17-letnią Anetę. Dziewczyna była na wagarach w opuszczonej fabryce i wpadła do jednego ze starych kominów. Zajmuje się nią dr Robert Szewczyk.

Występują

Zobacz także

Ładuję...