Szpital | sezon 3 odc. 241

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala przychodzi 22-letnia Monika Tomczak. Dziewczyna od kilku dni ma mdłości, wymiotuje i źle się czuje. Podejrzewa, że jest w ciąży. Zajmuje się nią doktor Michał Morawski.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala przychodzi 22-letnia Monika Tomczak. Dziewczyna od kilku dni ma mdłości, wymiotuje i źle się czuje. Podejrzewa, że jest w ciąży. Zajmuje się nią dr Michał Morawski. Pogotowie przywozi do szpitala także 55-letniego Wiktora. Mężczyzna był z wizytą u swojej sąsiadki, kiedy nagle zaczęła go bardzo mocno boleć głowa. Oboje postanowili wezwać pogotowie. Pacjenta przyjmuje dr Eryk Wajman.

Występują

Zobacz także

Ładuję...