Szpital | sezon 3 odc. 240

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala trafia 9-letnia Hania, którą na przejściu dla pieszych potrącił samochód. Dziewczynka jest bardzo obolała i przestraszona. Pacjentkę przyjmuje doktor Michał Morawski.

Oglądaj w telewizji

Pt 6.10 8:00
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala trafia 9-letnia Hania, którą na przejściu dla pieszych potrącił samochód. Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Dziewczynka jest bardzo obolała i przestraszona. Pacjentkę przyjmuje dr Michał Morawski. Na oddział zgłaszają się także 17-letni Kacper ze swoją dziewczyną, Asią. Chłopak nadepnął na zardzewiały gwóźdź. Rana nie chce się goić i chłopak coraz gorzej się czuje. Zajmuje się nim dr Piotr Wójtowicz.

Występują

Zobacz także

Ładuję...