Teleman

Kuchenne rewolucje (13)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda Gessler odwiedza gruzińską knajpkę Gaumarjos na warszawskim Ursynowie. Prowadzą ją Liana i David z Gruzji. Oboje ukończyli szkoły artystyczne. W Polsce próbują sił w innej dziedzinie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Magda Gessler odwiedza gruzińską knajpkę Gaumarjos, która mieści się na warszawskim Ursynowie. Restaurację prowadzą Liana i David. Małżonkowie przyjechali z Gruzji. Oboje ukończyli szkoły artystyczne, jednak w Polsce postanowili spróbować sił w innej dziedzinie. Okazało się, że prowadzenie własnego gastronomicznego biznesu nie jest proste. Doświadczona restauratorka udzieli im cennych wskazówek.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...