Szpital | sezon 3 odc. 239

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na SOR trafia 32-letni Tomasz. Mężczyzna został potrącony przez samochód, ale ma także ślady pobicia. 40-letni Andrzej przyjeżdża na izbę przyjęć z synem, który przewrócił się na rolkach.

Oglądaj w telewizji

Czw 8.06 2:15
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na SOR trafia 32-letni Tomasz. Mężczyzna został potrącony przez samochód, ale na ciele ma także ślady pobicia. Pacjentem zajmuje się dr Robert Szewczyk. 40-letni Andrzej przyjeżdża na izbę przyjęć ze swoim 11-letnim synem, Antkiem. Obydwaj byli w parku na rolkach, kiedy chłopiec niefortunnie się przewrócił. Antek skarży się na ból nadgarstka. Przyjmuje go dr Piotr Wójtowicz.

Występują

Zobacz także

Ładuję...