Kręcimy z gwiazdami: Norbi (2)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewelina Kopic zaprasza na spotkanie z wokalistą, któremu popularność przyniósł przebój 'Kobiety są gorące'. W 1997 roku debiutancki album Norbiego 'Samertajm' zdobył Fryderyka.

Oglądaj w telewizji

Nd 1.02 5:00
TV Puls 2logo

Opis

Ewelina Kopic zaprasza na program, w którym zostaną ujawnione najbardziej pikantne sekrety z życia gwiazd, które zdobyły serca polskiej publiczności. Każdy odcinek poświęcony jest innemu artyście. Zajrzymy za kulisy występów zespołów Golec uOrkiestra, Papa D, Boys oraz Norbiego czy K.A.S.Y. Dowiemy się także, czy prawdą są historie o hucznych imprezach oraz szalejących fankach.

Ewelina Kopic zaprasza na spotkanie z wokalistą, któremu popularność przyniósł przebój "Kobiety są gorące". W 1997 roku debiutancki album Norbiego "Samertajm" zdobył muzyczną nagrodę Fryderyka w kategorii album roku oraz był nominowany do tytułu fonograficzny debiut roku.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...