Złotopolscy | odc. 1024: Wszystko jest możliwe

telenowela Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia idzie na poranną mszę z Eleonorą. Julia postanawia zostać z dziećmi. Mały Dionizy źle się czuje, a Zosia i bez tego ma dużo na głowie. Zalewski prosi o ochronę dla Kleczkowskiej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Kasia, ku zaskoczeniu Marty i Wieśka, idzie na poranną mszę z Eleonorą. Julia postanawia zostać z dziećmi. Mały Dionizy źle się czuje, a Zosia i bez tego ma dużo na głowie. Brat zarzuca Zosi, że zaniedbuje uczelnię poświęcając się Złotopolskim. Zalewski prosi o ochronę dla Kleczkowskiej. Frotecki jest zły, że kolejna osoba angażuje się w sprawę Elżbiety, gdy on tymczasem boryka się z poważnymi problemami osobistymi. Wiesiek zwierza się Marcelowi, że widział u Tomka Bertę w negliżu. Ten tłumaczy, że po akcji kobieta zatrzymała się w mieszkaniu detektywa dla większego bezpieczeństwa. Kasia wypytuje Zosię o Jana. Dowiaduje się, że jest on architektem i instruktorem latania na lotni. Wikary opowiada Joannie o cierpieniach Froteckiego. Nauczycielka zdradza rozmówcy, że kiedyś uległa poważnemu wypadkowi i teraz nie może mieć dzieci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...