Złotopolscy | odc. 1023: Molestowanie

telenowela Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna po rozmowie z Froteckim postanawia wyjechać ze Złotopolic. Nie jest w stanie spełnić jego oczekiwań. Kasia postanowiła nie iść do szkoły. Marta tłumaczy Wieśkowi jej zachowanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Joanna po rozmowie z Froteckim postanawia wyjechać ze Złotopolic. Nauczycielka nie jest w stanie spełnić matrymonialnych oczekiwań młodego policjanta. Kasia postanowiła nie iść do szkoły. Marta tłumaczy Wieśkowi zachowanie dziewczyny. Magdalena uważa, że Zosia zbyt wiele czasu spędza z dziećmi, zaniedbując przy tym studia. Rudy tłumaczy Kalinie, jak doprowadził do ujawnienia prowokacji dziennikarzy "Superfaktu". Marek zasięga u Józefa porady w sprawach sercowych. Listonosz sugeruje, by się oświadczył Małgorzacie. Złotopolski wciela słowa w czyn. Komendant zastaje Bertę u Tomka. Dziewczyna jest tylko w samej koszuli. Żyrafa i Pedro wciąż nie mogą dojść do porozumienia z powodu Kasi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...