Szpital | sezon 2 odc. 151

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Na SOR trafia Paweł, który zasłabł podczas robienia zakupów. Pacjenta przyjmuje dr Dominika Gajda. W szpitalu pojawia się kobieta, którą matka chłopaka upatrzyła sobie na synową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na SOR trafia Paweł, który zasłabł podczas robienia zakupów. Pacjenta przyjmuje dr Dominika Gajda. W szpitalu pojawia się kobieta, którą nadopiekuńcza matka chłopaka upatrzyła sobie na synową. On jednak jest zakochany w innej. W międzyczasie dr Anna Nowicka opiekuje się 2-letnim Adasiem Zającem, którego bardzo boli brzuch. Kobieta, która podaje się za jego matkę, w rzeczywistości porwała dziecko pół roku temu. Obawia się, że teraz to wyjdzie na jaw. Lekarze ustalają, że chłopiec zatruł się grillowanym mięsem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...