Szpital | sezon 2 odc. 150

serial paradokumentalny Polska 2014  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do szpitala zgłasza się 45-letni Krzysztof Zieliński, u którego pojawiły się komplikacje po przeszczepie włosów. Mężczyzna zdecydował się na zabieg w tajemnicy przed młodszą partnerką.

Oglądaj w telewizji

So 28.01 3:45
Discovery Lifelogo
Pt 3.02 2:50
Discovery Lifelogo

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Do szpitala zgłasza się 45-letni Krzysztof Zieliński, u którego pojawiły się komplikacje po przeszczepie włosów. Mężczyzna zdecydował się na zabieg w tajemnicy przed młodszą partnerką. Na jego głowie powstał czyrak. Pacjentem zajmuje się dr Eryk Wajman. Na oddziale ratunkowym pojawia się też Katarzyna Wiszniowska. Będąca w 7. miesiącu ciąży kobieta symuluje chorobę, żeby odwlec ślub z mężczyzną, który nie jest ojcem dziecka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...