Złotopolscy | odc. 1004: Lojalność Kleczkowskiej

telenowela Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Radek nie wyjeżdża do Nowego Jorku. Wiesiek przyjeżdża z sanatorium. Rudy zapewnia go, że wszystko jest w porządku. Kleczkowska i Zalewska chca wyswatać posła z dyrektorką banku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Radek z powodu Marcysi nie wyjeżdża w końcu do Nowego Jorku. Jednak jego obecność podnosi dziewczynę na duchu. Wiesiek przyjeżdża z sanatorium na przepustkę. Kiedy przychodzi do komisariatu, Rudy zapewnia go, że wszystko jest w najlepszym porządku. Dopiero od Tomka komendant dowiaduje się, że Agata na nowo związała się z byłym narzeczonym i nie zamierza wracać do domu. Gabriel o planach siostry opowiada Janeczce. Ich rozmowę słyszy Marcysia. Mówi szefowej, że się źle czuje i prosi szefową o zwolnienie. O Agacie chce się też dowiedzieć Radek. Chce zasięgnąć języka u Eleonory. Kleczkowska i Zalewska, chcąc pocieszyć Biernackiego po odejściu Joanny, postanawiają wyswatać posła z dyrektorką banku. Marcysia zwierza się Magdalenie, że wyszła z pracy wcześniej, bo nie chciała się spotkać z Radkiem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...