Złotopolscy | odc. 1003: Nocne lęki Marysi

telenowela Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tulczyński zastanawia się nad wyjazdem i sytuacją Marcysi. Biernacki wini Zalewską za swą kompromitację wobec Joanny. Kasia orientuje się, że Janeczka jest w ciąży, a Mirek o tym nie wie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Tulczyński zaczyna się zastanawiać czy powinien teraz wyjeżdżać i zostawiać Marcysię samą w potrzebie. Ze swoich rozterek zwierza się Izabelli. Biernacki wini Zalewską za swoją kompromitację wobec Joanny. Kasia orientuje się, że Janeczka jest w ciąży, a Mirek nic nie wie o dziecku. Chris wyznaje Magdalenie, że chciałby ułożyć sobie z nią życie. Okazuje się, że Magdalena musi się najpierw rozwieść z Andrzejem. Kalina nadal knuje przeciwko Rudemu, ale zarówno Agnieszka, jak i Piotr nie chcą podpisać petycji. Pedro idzie do kawiarni, gdzie o swoich problemach opowiada Gwisowi. Aktor daje nieszczęśliwie zakochanemu wskazówki, jak zdobyć Kasię. Joanna odwiedza w biurze Froteckiego i zaprasza na wspólny spacer do ruin Jana.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...