Złotopolscy | odc. 1002: Wiedzieć czy nie wiedzieć

telenowela Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W komisariacie rośnie niezadowolenie z pracy Rudego. Kolegów podburza Kalina.. Tulczyński, chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o Agacie, postanawia jechać do Nowego Jorku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Biernacki zastanawia się, co Joanna może mieć mu do zarzucenia. Zalewska podpowiada, że jako poseł może dotrzeć do informacji nieosiągalnych dla zwykłego obywatela. W komisariacie rośnie niezadowolenie z pracy Rudego. Kolegów podburza Kalina, która stara się teraz namówić Agnieszkę, by podpisała wotum nieufności wobec Rudego. Tulczyński, chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o Agacie, postanawia jechać do Nowego Jorku. Magdalena tłumaczy Chrisowi, że dla sąsiadów i znajomych nadal jest żoną Andrzeja. Marcysia zwierza się Radkowi ze swoich problemów zdrowotnych. Liczy na jego pomoc. Tulczyński wypytuje Janeczkę o Martę, ona jednak wciąż nie mówi mu całej prawdy. Biernacki spotyka się Joanną. Chce wiedzieć, czy jego zachowanie w pracy kiedykolwiek ją uraziło.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...