Złotopolscy | odc. 1001: Spirala czasu

telenowela Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andżelika widzi jak Biernacki goni Joannę, a później jest świadkiem rozmowy nauczycielki z Froteckim. O wszystkim opowiada Kleczkowskiej. Wikary udaje się do Złotopolic.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Andżelika widzi jak Biernacki goni Joannę, a później jest świadkiem rozmowy nauczycielki z Froteckim. O wszystkim opowiada Kleczkowskiej. Elżbieta informuje Biernackiego, że kobieta najpewniej złożyła na niego skargę. Władysław jest oburzony, tym bardziej, że doszły go słuchy o spotkaniu Joanny i Froteckiego w ruinach Jana. Wikary dostrzega nad rzeką Andżelikę. Dziewczyna przyznaje się, że wciąż myśli o Chrisie. Wikary stara przemówić jej do rozsądku, tłumacząc, że w jej wieku najważniejsza jest nauka. Do kawiarni przychodzi Pedro. Opowiada Janeczce o Kasi. Wikary udaje się do Złotopolic. Niepokoi się o Marcysię, która nie tak dawno wyjechała do Warszawy. Julia uspokaja go, że podróż dobrze dziewczynie zrobi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...