Złotopolscy | odc. 1000: A wszystko mogło być inaczej

telenowela Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mieszkańcy Złotopolic wspominają ostatnie lata. Józef, pisząc list do Julii, przypomina sobie, że dzięki Andrzejowi odnalazł Ziuka. Wraca też myślami do planowanego ślubu z Kleczkowską.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Mieszkańcy Złotopolic z rozrzewnieniem wspominają ostatnie lata i to, co ich spotkało. Józef, pisząc list do Julii, przypomina sobie, że dzięki Andrzejowi postanowił szukać swojej rodziny i odnalazł Ziuka. Wraca też myślami do planowanego ślubu z Kleczkowską. Elżbieta uświadamia sobie, że dobrze się stało, iż nie wyszła za listonosza. Znalazła bowiem szczęście u boku Grzesia. Katarzyna zauważa, że bardziej cieszą ją spotkania z Żyrafą niż pesymistycznie nastawionym do życia Pedrem. Nad swoim losem zastanawia się też Biernacki. Dochodzi do wniosku, że za wszystkie jego niepowodzenia odpowiada Waldek i jego udział w "Randce w ciemno". Tam przecież młody Złotopolski poznał Monikę. Gdyby zaś nie wypadek Joanny, nie wiadomo, jak potoczyłoby się życie Tomka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...