Złotopolscy | odc. 998: Ciężar współczucia

telenowela Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcysia usiłuje nakłonić ojca, by przeprosił Chrisa.. Hartowny tłumaczy Rudemu, że Kalina chce ich skłócić. Radek wstrząśnięty tragedią, która spotkała Marcysię, oferuje jej swoją pomoc.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Marcysia usiłuje nakłonić ojca, by przeprosił Chrisa za swoje zachowanie. Władysław jest oburzony postawą córki. Mediacji między stronami podejmuje się Zalewska. Kobieta udaje się do Julii z informacją, że Biernacki jest gotów pogodzić się z Kamienieckim, jednocześnie uprzedza, że podczas spotkania poseł może zachowywać się zbyt impulsywnie. Hartowny tłumaczy Rudemu, że Kalina chce ich skłócić. Funkcjonariusze zawierają sojusz. Nieświadoma tego policjantka podejmuje jeszcze jedną próbę poróżnienia kolegów. Dzwoni do przyjaciółki i w obecności Rudego opowiada jej o randce z Hartownym. Radek wstrząśnięty tragedią, która spotkała Marcysię, oferuje dziewczynie swoją pomoc. W czasie rozmowy z nią dowiaduje się o planach Marty. Katarzyna zapewnia Biernackiego, że nic nie łączy Chrisa z Joanną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...