Sama słodycz (7)

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Staś po raz pierwszy wyznaje matce, że dobrze mu jest u ojca. Izabella poznaje Benedykta. Między nimi rodzi się nić porozumienia. Gosia jest zawiedziona postawą Wiktora. Staś znika z domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy pisarza Fryderyka Rekruta (Piotr Adamczyk), który przeżył miłosny zawód i na nowo próbuje ułożyć sobie życie. Ukochana Marta (Roma Gąsiorowska) kilka lat temu porzuciła go z dnia na dzień. Zabrała ze sobą ich syna, Stasia (Olaf Marchwicki). Fryderyk dla wielu kobiet mógłby być ideałem: ma klasę, wrażliwość i inteligencję. Wciąż jednak rozdrapuje dawne rany, przez co pozostaje samotny i pogrąża się w marazmie. Pewnego dnia w drzwiach jego mieszkania staje dziewięcioletni Staś, którego mężczyzna nie widział od lat. Okazuje się, że ojciec i syn mogą wiele się od siebie nauczyć. Czeka ich trudna lekcja przeżywania emocji i zmiany spojrzenia na świat.

W tym odcinku

Po długiej przerwie Marta odzywa się do Fryderyka i Stasia. Chłopiec po raz pierwszy przyznaje, że dobrze mu jest u ojca. Jego matka jest mocno zaskoczona tym wyznaniem. Staś spędza dzień u babci i cioci, z którymi również ma coraz lepszy kontakt. Uważa jednak, że Izabella nie powinna przynosić Fryderykowi kanapek na uczelnię. Gosia próbuje wytłumaczyć bratankowi zachowanie babci. Gdy później Izabella wybiera się na uniwersytet, przygotowany dla syn prowiant oddaje napotkanemu pod budynkiem mężczyźnie na wózku inwalidzkim. Okazuje się, że jest nim Benedykt, dziadek Marianny. Między nim a Musią od razu wytwarza się nić porozumienia. Gosia dowiaduje się, że Patrycja zmusiła Wiktora do pomocy Mariannie. Kobieta jest zawiedziona jego postawą. Wtedy Stasiek postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i znowu znika z domu.

Występują

Twórcy

Ładuję...