Złotopolscy | odc. 996: Aniołowie i stróżowie

telenowela Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas pobytu Złotopolskich w kościele, ich dziećmi opiekuje się Andżelika. Chris powiadamia Julię, że Biernacki nie życzy sobie jego pomocy w stajni. Kalina knuje kolejną intrygę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Podczas pobytu Złotopolskich w kościele, ich dziećmi opiekuje się Andżelika. Dziewczyna, wykorzystując wolną chwilę, robi sobie kawę. Napój okazuje się zbyt mocny i Andżelika większość czasu spędza w toalecie. Chris powiadamia Julię, że nie może już pomagać przy pracach w stajni, bo Biernacki sobie tego nie życzy i zarzuca mu bałamucenie Marcysi. Jeszcze przed wyjazdem Wiesiek mówi Tomkowi o filmie nagranym przez Kalinę. Kalina knuje kolejną intrygę. Zastanawia się, jak oskarżyć nowo mianowanego komendanta Rudego o molestowanie. Mimo jej starań Rudy nie zamierza rezygnować z powierzonej mu funkcji. Biernacki szykuje się do pracy w stajni. Zalewska ma w tym czasie przejąć jego poselskie obowiązki. Wikary martwi się o reputację Marcysi. Niepokoją go wizyty, jakie młodej wdowie składa aktor Stanisław Gwis. Biernacki dostaje zaproszenie od Marszałka Sejmu. Magdalena dowiaduje się, dlaczego Chris nie pracuje u Zlotopolskich.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...