Złotopolscy | odc. 995: Dzielna Marcysia

telenowela Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiesiek mówi Marcie, że musi jechać do sanatorium. Chris postanawia nie odwiedzać więcej Złotopolskich. Kalina oświadcza Rudemu, że Wiesiek powinien przejść na emeryturę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Wiesiek informuje Martę, że jest chory i musi jechać do sanatorium. Po powrocie ma zapaść decyzja w jego sprawie. Chris postanawia nie odwiedzać Złotopolskich. Zdaje sobie sprawę, że jego wizyty u Magdaleny, która jest mężatką, mogą wywołać niepotrzebne napięcia między nimi. Biernacki, który dowiaduje się, że mężczyzna pomaga w stajni, wpada w złość i twierdząc, że Chris bałamuci Marcysię, przepędza go z domu. Kasia odwiedza Tomka i prosi, aby jego pracownicy przestali ją śledzić. Kalina w rozmowie z Rudym stwierdza, że Wiesiek jest stary i powinien przejść na emeryturę. Wikary stara się dodać otuchy Marcysi. Mówi jej o mszy w intencji Waldka, która odbędzie się następnego dnia. Wiesiek przygotowując się do wyjazdu, mianuje Rudego swoim zastępcą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...