Złotopolscy | odc. 994: Tragedia Złotopolskich

telenowela Polska 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kleczkowska wspiera Złotopolskich. Tragedię, która spotkała przyjaciół, mocno przeżywa również Józef. Agnieszka ponownie zarzuca Kalinie brak obiektywizmu w notkach pisanych do biuletynu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Kleczkowska wspiera Złotopolskich w trudnych chwilach. Tragedię, która spotkała przyjaciół, mocno przeżywa również Józef. Agnieszka ponownie zarzuca Kalinie brak obiektywizmu w notkach pisanych do biuletynu. Zdenerwowana Kalina pokazuje jej nagrany wcześniej film. Widząc to Wiesiek nagle słabnie. Złotopolskich odwiedza Gwis, który chce złożyć Marcysi wyrazy współczucia. Magdalena uprzedza aktora, że najpierw musi porozmawiać z dziewczyną, czy zechce ona przyjąć gościa. W końcu dochodzi do spotkania z Marcysią, której towarzyszy Julia. Gwis opowiada obu paniom smutną historię swego życia. Lekarz badający Wieśka zaleca, by pacjent poddał się gruntownym badaniom, jednak komendant bagatelizuje sprawę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...