Spadkobiercy (58)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

John McPherson udaje się na kosztowną terapię odwykową. George w dalszym ciągu szuka sposobu, jak łatwo zbić fortunę. Innym razem trafia na informację, że golf jest przykładem opłacalnego sportu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Znani satyrycy ponownie uruchamiają pokłady poczucia humoru, by przedstawić dalsze losy rodziny Owensów. Bohaterowie jedynej w Polsce improwizowanej opery mydlanej, powstającej na oczach publiczności zgromadzonej w warszawskim klubie Palladium, nie ustają w próbach przejęcia majątku biznesmena Jonathana Owensa (Artur Andrus). W podstępnych intrygach prym wiedzie uzależniona od hazardu matka potentata, Maggie Mekintosz-Owens (Maria Czubaszek). Kroku próbują dotrzymać jej lubiący łatwe i dostatnie życie synowie Jonathana, George (Robert Górski) i Billy (Marcin Wójcik). Tymczasem ich pechowa siostra Dorin Owens (Joanna Kołaczkowska) przeżywa rozstanie z Kenem (Wojciech Kamiński), właścicielem tajemniczego tatuażu przedstawiającego liść klonowy z biedronką, który na skutek szoku spowodowanego informacją o swoim pochodzeniu cofnął się w rozwoju do stadium przedszkolaka. Dom Owensów odwiedzają także goście specjalni, a wśród nich m.in. Jan Nowicki, Piotr Gąsowski, Majka Jeżowska i Marian Opania.

John McPherson udaje się na kosztowną terapię odwykową. George w dalszym ciągu szuka sposobu, jak szybko i łatwo zbić fortunę. Innym razem trafia w gazecie na informację, że golf jest przykładem opłacalnego sportu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...