Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (3)

reality show Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czerwoni i Niebiescy przygotowują torty weselne dla Izabeli Janachowskiej, uczestniczki programu 'Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami'. Tancerka oceni, które z ciast smakuje lepiej.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.07 14:15
Super Polsatlogo
Pt 26.07 8:30
Super Polsatlogo

Opis

Polska wersja popularnego na całym świecie formatu, którego prowadzącym był, bezlitosny w swojej perfekcji, Gordon Ramsey. W polskiej edycji szkockiego mistrza kuchni zastąpi Wojciech Modest Amaro. Ten niekwestionowany autorytet polskiej branży kulinarnej rzuci wyzwanie 14 mniej doświadczonym kolegom po fachu oraz gotującym amatorom. Przez 10 tygodni uczestnicy programu podzielenie na grupy Czerwona i Niebieską będą zdobywać mistrzowskie szlify pod jego nadzorem. Najlepszy z zawodników otrzyma 100 tysięcy złotych pracę w "Atelier Amaro". W realizacji zadania prowadzącemu pomogą finaliści pierwszej polskiej edycji "Top Chef': Piotr Ślusarz i Dariusz Kuźniak.

Czerwoni i Niebiescy przygotowują torty weselne dla Izabeli Janachowskiej, uczestniczki programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Polska tancerka klasy S sama oceni, które z ciast smakuje lepiej. Być może również pojawi się osobiście w piekielnej kuchni, aby skosztować pochodzących z niej dań.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...