Nasz brat idiota

(Our Idiot Brother)

komediodramat USA 2011  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Hipis Ned (Paul Rudd) przez incydent z marihuaną trafia do więzienia. Gdy wychodzi na wolność, prosi o pomoc swoje siostry.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Idealista Ned (Paul Rudd) wiedzie sielskie, spokojne życie hipisa na farmie u boku swojej dziewczyny. Incydent z marihuaną sprawia, że mężczyzna trafia do więzienia. Po wyjściu na wolność postanawia poprosić o pomoc swoje trzy siostry, Mirandę (Elizabeth Banks), Natalie (Zooey Deschanel) i Liz (Emily Mortimer). Pomieszkuje u każdej z nich. Pełna beztroski, optymistyczna postawa Neda budzi irytację jego sióstr, ambitnych perfekcjonistek. Każda z nich uważa brata za nierozgarniętego szaleńca i próbuje się go pozbyć ze swojego życia. Odtwórczyni roli Natalie, Zooey Deschanel, była trzykrotnie nominowana do Złotego Globu i jednokrotnie do nagrody Emmy za grę aktorską w serialu "Jess i chłopaki".

Hipis wkracza w pozornie uporządkowane życie swych trzech dojrzałych sióstr, wprowadzając w nie sporo oczyszczającego zamętu. Krzepiące. (Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna)

Występują

Twórcy

Ładuję...