Kabaretowy Klub Dwójki: Muzyka

program rozrywkowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Członkowie Grupy MoCarta zaprezentują kabaretowe interpretacje utworów klasycznych i muzyki pop. Satyrycy z formacji Dno zatańczą breakdance do utworu gwiazdy hip-hopu Eminema.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wyjątkowa mieszanka najlepszych skeczy, występów typu stand-up comedy, talk show, kabaretowych improwizacji oraz muzyki pop. Prowadzącymi zostaną sprawdzeni w tej roli Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru-Mru. W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Ponadto do każdego odcinka klubu zaproszony zostanie gość specjalny - znany aktor, który spróbuje swoich sił w stand-up comedy. Stałymi punktami programu są subiektywny przegląd prasy prowadzących oraz posiedzenie rządu.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy skecze nawiązujące do muzyki i tańca. Członkowie Grupy MoCarta zaprezentują kabaretowe interpretacje utworów klasycznych, jak i przebojów muzyki pop, m.in. piosenki zespołu Modern Talking. Z kolei satyrycy z formacji Dno zatańczą breakdance do utworu gwiazdy hip-hopu Eminema. Na koniec obejrzymy występ parodysty Pawła Dłużewskiego. Program prowadzą Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru Mru.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...