Perfekcyjna pani domu (7/13)

program rozrywkowy Polska 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tym razem Małgorzata Rozenek zaprasza do siebie Agnieszkę z Krakowa, która uważa sprzątanie za stratę czasu. Drugim gościem w perfekcyjnym domu jest Ewa z Łodzi, młoda mama i żona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Rozenek pokazuje, jak skutecznie dbać o porządek i radzić sobie z prowadzeniem domu. Zaprasza do programu kobiety i mężczyzn, których uczy wykonywania codziennych obowiązków i organizacji czasu. Uczestnicy muszą wcielić te wskazówki w życie we własnych, zaniedbanych mieszkaniach. Prowadząca sprawdza efekty nauki i nagradza tych, którzy poradzili sobie najlepiej.

Małgorzata Rozenek zaprasza do siebie Agnieszkę z Krakowa, która uważa sprzątanie za stratę czasu. Bałagan sprawia jednak, że w mieszkaniu nie ma miejsca dla jej chłopaka, który chciałby z nią zamieszkać. Drugim gościem w perfekcyjnym domu jest Ewa z Łodzi, młoda mama i żona, której brakuje romantyzmu w małżeństwie. Kobieta chce też, aby małżonek dzielił się z nią domowymi obowiązkami. Na razie jednak żadne z nich nie próbuje zająć się sprzątaniem.

Twórcy

Ładuję...