Teleman

Wojny magazynowe 2: Jestem nowym potentatem (15)

(Storage Wars: I'm the New Mogul)

reality show USA 2011-2012
zdjęcie

W skrócie

Podczas wyprzedaży "skarbca" w Los Angeles chłopcy wyjątkowo licytują poszczególne skrzynie, a nie pomieszczenia. Dla Darrella to świetna okazja, by się odegrać na Hesterze.

Oglądaj w telewizji

So 2.10 7:25
HISTORYlogo
Nd 3.10 3:40
HISTORYlogo

Opis

W Stanach Zjednoczonych wynajmowanie schowków magazynowych do przechowywania rzeczy jest bardzo popularne. Kalifornijskie prawo pozwala wystawić na sprzedaż magazyn nieopłacany przez trzy miesiące. Kupujący nie wiedzą, co znajduje się w środku. Dopiero po licytacji mogą ocenić, czy zrobili interes życia, czy też stali się posiadaczami sterty rupieci. Przed aukcją schowek jest udostępniony potencjalnym nabywcom tylko na 5 minut. Zawartość można obejrzeć z daleka, nie można wchodzić ani niczego dotykać. Każda aukcja przynosi niespodzianki, a zapomniany schowek może kryć prawdziwe skarby. Najlepsi licytatorzy Ameryki prowadzą aukcje w emocjonujący sposób.

W Los Angeles uczestnicy programu biorą udział w zupełnie nowym rodzaju aukcji. Zamiast całych magazynów tym razem na sprzedaż wystawiane są palety i skrzynie. Darrell Sheets wykorzysta tę okazję, aby zemścić się na Dave'ie Hesterze. Również Barry Weiss ambitnie podchodzi do nadchodzącej licytacji.

Zobacz także

Ładuję...