Ranczo 8: Nie rzucaj ziemi, skąd twój ród (103)

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ksiądz wraca po nagłym wezwaniu do kurii. Gospodyni bez skutku próbuje nakłonić go do zwierzeń. Mieszkańcy wsi walczą o dworek Lucy. Michałowa podejrzewa, że ktoś rzucił urok na Wilkowyje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w życiu osobistym i zawodowym, Kozioł kontynuuje swoją karierę polityczną, a proboszcz mierzy się z rozmaitymi wyzwaniami na plebanii.

W tym odcinku

Ksiądz denerwuje się z powodu nagłego wezwania do kurii. Po powrocie duchowny oznajmia, że ma obowiązek zachować temat spotkania w tajemnicy. Michałowa bez skutku próbuje nakłonić go do zwierzeń. Dramatycznie nasila się walka mieszkańców wsi o kupno dworku Lucy. Rywalizacja o posiadłość prowadzi do wybuchu kolejnych konfliktów. Michałowa podejrzewa, że ktoś rzucił urok na Wilkowyje. Tymczasem Lucy i Kusy przygotowują się do wyjazdu. Przyjaciel kobiety z ambasady, Jerry, obiecuje pomóc w szybkim załatwieniu wizy jej mężowi. Jego plany zmieniają się jednak, kiedy poznaje Monikę. Na skutek nowej znajomej jego pobyt we wsi mocno się przedłuża. Proboszcz dochodzi do wniosku, że Lucy nie powinna wyjeżdżać z Wilkowyj. Nakłania parafian, by powstrzymali ją przed opuszczeniem wsi.

Występują

Twórcy

Ładuję...