Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia (4)

reality show Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W czwartym odcinku programu zawodników czeka niespodzianka. Dołączy do nich nowa osoba. Już na początku, razem ze wszystkimi, będzie musiała poradzić sobie z przygotowaniem domowego obiadu.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 14:15
Super Polsatlogo
Pon 29.07 8:30
Super Polsatlogo

Opis

Polska wersja popularnego na całym świecie formatu, którego prowadzącym był, bezlitosny w swojej perfekcji, Gordon Ramsey. W polskiej edycji szkockiego mistrza kuchni zastąpi Wojciech Modest Amaro. Ten niekwestionowany autorytet polskiej branży kulinarnej rzuci wyzwanie 14 mniej doświadczonym kolegom po fachu oraz gotującym amatorom. Przez 10 tygodni uczestnicy programu podzielenie na grupy Czerwona i Niebieską będą zdobywać mistrzowskie szlify pod jego nadzorem. Najlepszy z zawodników otrzyma 100 tysięcy złotych pracę w "Atelier Amaro". W realizacji zadania prowadzącemu pomogą finaliści pierwszej polskiej edycji "Top Chef': Piotr Ślusarz i Dariusz Kuźniak.

W czwartym odcinku programu zawodników czeka zaskoczenie. Dołączy do nich nowa osoba. Już na początku, razem ze wszystkimi, będzie musiała poradzić sobie z przygotowaniem domowego obiadu. Być może przyczyni się do wygranej swojej drużyny. Nagrodą odcinka jest wizyta w SPA oraz odwiedziny w laboratorium Wojciecha Modesta Amaro.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...