Sama słodycz (9)

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Małgosia przygotowuje się do wyjazdu do Paryża. Przed podróżą umawia się z Wiktorem. Mężczyzna pragnie jej zaimponować. Marianna zaprasza Fryderyka i Stasia na urodziny Oli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy pisarza Fryderyka Rekruta (Piotr Adamczyk), który przeżył miłosny zawód i na nowo próbuje ułożyć sobie życie. Ukochana Marta (Roma Gąsiorowska) kilka lat temu porzuciła go z dnia na dzień. Zabrała ze sobą ich syna, Stasia (Olaf Marchwicki). Fryderyk dla wielu kobiet mógłby być ideałem: ma klasę, wrażliwość i inteligencję. Wciąż jednak rozdrapuje dawne rany, przez co pozostaje samotny i pogrąża się w marazmie. Pewnego dnia w drzwiach jego mieszkania staje dziewięcioletni Staś, którego mężczyzna nie widział od lat. Okazuje się, że ojciec i syn mogą wiele się od siebie nauczyć. Czeka ich trudna lekcja przeżywania emocji i zmiany spojrzenia na świat.

W tym odcinku

Marta ze Stasiem odwiedzają Fryderyka. Na miejscu zastają Janinę, Patrycję i Mariannę. Rekrut próbuje jej wyjaśnić kłopotliwą sytuację, ale zdenerwowana kobieta wychodzi z synem. Fryderyk bezskutecznie próbuje skontaktować się ze Stasiem. Patrycja wykorzystuje zaistniałą sytuację i udaje zaangażowanie w problemy Rekruta, by zdobyć względy wykładowcy. Gosia przygotowuje się do wyjazdu do Paryża. Przed podróżą umawia się z Wiktorem, który chce zrobić na dziewczynie dobre wrażenie. Marianna zaprasza Fryderyka i Stasia na urodziny Oli. Fryzjerka rozpoczyna przygotowania w związku z przeprowadzą córki do jej mieszkania. Izabella niestrudzenie poszukuje kontaktu do Benedykta. Gdy zdobywa do niego numer telefonu, dzwoni do Tajfuna z zamiarem umówienia się na randkę. Staś wypytuje matkę o przyczyny jej niechęci do kontaktów z Fryderykiem.

Występują

Twórcy

Ładuję...