Oficer: Maszeruj albo giń (7/13)

serial sensacyjny Polska 2005  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ryś i Kruszon przesłuchują Jubego. Zastraszony przez Granda strażnik więzienny, Małkiewicz, umożliwia Toporowi i Cypie zamordowanie Jubego. Wkrótce Grand zabija także Małkiewicza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Ryś i Kruszon przesłuchują Jubego, ale przestępca wciąż odmawia współpracy. Zastraszony przez Granda strażnik więzienny, Małkiewicz, umożliwia Toporowi i Cypie zamordowanie Jubego. Wkrótce Grand zabija także Małkiewicza, który stał się niewygodny. Tymczasem policjanci dowiadują się, że Grand po pobycie w legii cudzoziemskiej ukończył amerykańską uczelnię, pracował w renomowanej firmie i doskonale zarabiał. Odkrywają, że od śmierci rodziców opiekuje się młodszą siostrą, Malwiną, studentką elitarnej prywatnej uczelni. Tomek proponuje, by rozpracować od wewnątrz kierowaną przez niego grupę przestępczą, lecz nie chce, by podjęła się tego Aldona. Ostatecznie zapada decyzja, że to on, grając rolę menedżera, zaprzyjaźni się z Grandem i zdobędzie dowody jego winy.

Występują

Twórcy

Ładuję...