Ukryta prawda | sezon 4 odc. 316

serial paradokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

29-letnia Zosia obraca się wśród hipsterów i gardzi stabilizacją. Czas upływa jej na imprezowaniu i randkach. Rodzice chcą, by zaczęła żyć na własny rachunek. Znajdują jej pracę w barze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

29-letnia Zosia mieszka z rodzicami w niewielkim mieszkaniu. Kobieta obraca się w towarzystwie hipsterów, którzy gardzą życiową stabilizacją. Ich wpływ przekłada się na styl życia Zosi, której czas upływa na imprezowaniu, pisaniu felietonów do szuflady i randkach. Rodzice dziewczyny mają już dosyć utrzymywania beztroskiej córki i znajdują jej pracę w barze. Jednak Zosia robi wszystko, byle tylko ją zwolniono z posady. Kiedy jej ciotka wyjeżdża za granicę i zwalnia swoją kawalerkę, rodzice zmuszają córkę, by zamieszkała sama i zaczęła wreszcie żyć na własny rachunek.

Zobacz także

Ładuję...