Niania 4: Windą do nieba (53)

serial komediowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maksa męczy potworny kac. Skarży się Frani, że na przyjęciu żadna kobieta nie zwracała na niego uwagi. Niania uważa, że to przez obrączkę na palcu. Karolina proponuje mu zmianę wizerunku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mijają dwa lata od czasu, kiedy żywiołowa Frania Maj zapukała do drzwi rodziny Skalskich. Od tego czasu dzieci urosły, a niania stała się już członkiem rodziny. Niestety Maks ciągle nie chce przyznać się, co naprawdę czuje do Frani. Być może jednak w końcu wyzna jej swoje uczucie...

W tym odcinku

Dzień po udanej imprezie Maksa męczy potworny kac. Na dodatek mężczyzna skarży się Frani, że na przyjęciu żadna kobieta nie zwracała na niego uwagi. Niania tłumaczy Skalskiemu, że to przez obrączkę, którą nadal nosi. Karolina proponuje Skalskiemu zmianę wizerunku. W tym celu Maks zatrudnia specjalistkę od PR. Okazuje się, że jest nią niezwykle atrakcyjna Aleks (Anna Dereszowska). Niepokoi to zarówno Franię, jak i Karolinę. Dzięki staraniom Aleks Maks trafia na szczyt listy "dziesięciu najgorzej ubranych sław". Wkrótce Skalski umawia się na randkę. Wybranką jest właśnie Aleks. Frania postanawia wówczas przeprowadzić z nią poważną rozmowę. Okazuje się, że specjalistka od wizerunku w rzeczywistości woli kobiety. Tak więc na randkę idzie w końcu Frania. Ona i Maks zacinają się razem w windzie.

Występują

Twórcy

Ładuję...