Teleman

Ciemna strona miasta (3)

serial dokumentalny Polska 2014  od 16 lat

W skrócie

Na jednym z osiedli ginie kobieta. W toku dochodzenia wychodzi na jaw, że zmarła była ofiarą przemocy domowej i przez 20 lat była maltretowana przez swojego męża. Mężczyzna jako jedyny miał motyw.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy warszawskich policjantów, którzy stawiają czoło m.in. złodziejom samochodów, handlarzom ludźmi, dilerom, mordercom, alfonsom i pseudokibicom. Ekipa telewizyjna w kamizelkach kuloodpornych uczestniczy w nawet najbardziej niebezpiecznych akcjach, które do tej pory nie były dostępne dla szerszej publiczności. Nie zabranie więc autentycznych aresztowań, spektakularnych pościgów, tajnych prowokacji i śledztw w sprawie zabójstw. Widzowie poznają kulisy głośnych spraw oraz charyzmatycznych policjantów, którzy każdego dnia stają oko w oko z najniebezpieczniejszymi przestępcami.

W tym odcinku

Historia wstrząsającego zabójstwa. Na jednym ze spokojnych osiedli zostaje zamordowana w wannie 40-letnia kobieta. W toku dochodzenia wychodzi na jaw, że zmarła była ofiarą przemocy domowej, przez 20 lat była maltretowana psychicznie i fizycznie przez męża. Mężczyzna jako jedyny miał motyw. Policjanci stają przed trudnym zadaniem. Podejrzany nie ma na koncie ani jednego mandatu, a w czasie, gdy dokonano zbrodni, był w pracy. Wstrząsającą relację przedstawiają: syn zamordowanej, pracodawczyni i mąż ofiary przebywający w zakładzie karnym.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...