Teleman

Grimm 2 (18)

(Grimm 2: Volcanalis)

serial fantasy USA 2012-2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Hank bierze urlop. Adalind razem z Frau Pech jadą do obozowiska Cyganów. Chcą im przedstawić swoją ofertę. Juliette, dzięki pomocy Valentiny Espinosy, zaczyna panować nad wspomnieniami.

Oglądaj w telewizji

Pt 25.06 18:05
SCI FIlogo
Nd 27.06 12:35
SCI FIlogo
Pon 28.06 12:35
SCI FIlogo

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Hank bierze urlop. Adalind razem z Frau Pech jadą do obozowiska Cyganów. Chcą im przedstawić swoją ofertę, w której kluczową rolę odgrywa przyszłe dziecko Adalind. Juliette, dzięki pomocy Valentiny Espinosy, zaczyna panować nad przytłaczającymi ją wspomnieniami. Nick, Monroe i kapitan Renard próbują razem rozwiązać zagadkę potwora, który spala ludzi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...