Oficer: Zero tolerancji (3/13)

serial sensacyjny Polska 2005  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kruszon zostaje członkiem specgrupy CBŚ. Juby i Grand kradną auto delegata amerykańskiej policji. Porzucają je przed motelem Topora, który zdradza policji plan sprzedaży fałszywych euro.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Kruszon zostaje zwerbowany do grupy specjalnej CBŚ, której dowódcą jest Joachim Kondeja, najstarszy polski policjant w służbie czynnej. Daje on nowemu członkowi do zrozumienia, że musi się jeszcze wiele nauczyć. Tymczasem Juby i Grand kradną limuzynę, którą podróżuje przedstawiciel amerykańskiej policji. Auto porzucają na parkingu motelu należącego do Topora. Policja odczytuje to jako znak, że ktoś chce zaszkodzić Toporowi i wyeliminować go z mafijnego rynku. Pod wpływem nacisków Topor wyjawia policji szczegóły planowanej sprzedaży dużej ilości fałszywych banknotów euro zaoferowanych mu przez marsylską mafię. Szantażowany Patryk informuje o tym Granda i Jubego. Ci chcą, aby była dziewczyna Dahomeja, która pracuje w policyjnym laboratorium kryminalistycznym, wykonała ekspertyzę fałszywego banknotu. Dahomej, który ustatkował się i założył rodzinę, wywiązuje się wprawdzie z zadania, ale odmawia wzięcia udziału w akcji planowanej przez Granda. Musi za to zapłacić wysoką cenę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...