Teleman

Malanowski i partnerzy: Uciekinier (312)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta i Marek potrącają samochodem jakiegoś mężczyznę, który jednak znika bez śladu. Detektywi znajdują jego marynarkę. Jadą do jego mieszkania i znajdują ślady włamania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Marta i Marek wracają samochodem z Warszawy. Nagle na drodze pojawia się mężczyzna. Marek nie zdąża na czas zareagować i potrąca go. Detektywi próbują mu pomóc, ale nigdzie nie mogą go znaleźć. Wkrótce znajdują w lesie marynarkę, którą nosił mężczyzna. Dzięki danym na metce trafiają do zakładu krawieckiego. Jego właściciel pomaga im ustalić tożsamość uciekiniera. To Mirosław Stasik, syn znanego warszawskiego cukiernika. Marek i Marta jadą do jego mieszkania. Na miejscu znajdują ślady włamania. Ciągle jednak nie ma śladu po Mirosławie. Detektywi podejrzewają, że ktoś czyha na życie mężczyzny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...