Dom na głowie: Wizyta starego ramola (3/7)

serial obyczajowy Polska 1990  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Rodzice Jany, Rafała i Agaty przygotowują się na przyjęcie dyrektora, pracodawcy ojca. Dzieci są sceptyczne. Najbardziej niezadowolona jest Agata, która wyśmiewa hipokryzję dorosłych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jana (Monika Gabryelewicz) ulega wypadkowi podczas treningu na pływalni. Z powodu urazu kręgosłupa przez kilka tygodni, a nawet miesięcy musi pozostać w łóżku. Staje się powiernicą młodszego rodzeństwa - Agaty (Sylwia Kędzierska) i Rafała (Michał Staszczak). Jana wysłuchuje ich relacji ze szkoły i podwórka, a także radzi im, jak powinni postąpić w różnych sytuacjach. Na podstawie powieści Krystyny Siesickiej "Fotoplastykon".

W tym odcinku

W domu Jany, Rafała i Agaty panuje wielkie poruszenie. Rodzice przygotowują się na wizytę dyrektora przedsiębiorstwa, w którym pracuje ojciec dzieci. Jana i jej rodzeństwo nie rozumieją poruszenia rodziców. Zwłaszcza Agata uważa, że mama i tata przesadzają ze staraniami przed wizytą jakiegoś "starego ramola". Gdy długo wyczekiwany gość wreszcie przychodzi, Agata obserwuje całe zajście z pokoju Jany. W końcu dochodzi do wniosku, ze dyrektor jest bardzo sympatyczny.

Występują

Twórcy

Ładuję...