Agenci NCIS: Los Angeles (22)

(NCIS: Los Angeles: Hunted)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat

W skrócie

Z transportu więźniów, który był strzeżony przez wojskowych, ucieka terrorysta. Zespół NCIS zostaje wyznaczony do pomocy w poszukiwaniu zbiega.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Z transportu więźniów, który był strzeżony przez wojskowych, ucieka terrorysta Ala. Dochodzi do strzelaniny, w której ginie kilka osób. Zbiegowi udaje się uciec. Wcześniej uwolnienia go domagali się muzułmańscy ekstremiści, którzy porwali agenta Doma Vaile. Zespół NCIS zostaje wyznaczony do pomocy w poszukiwaniu zbiega.

Występują

Twórcy

Ładuję...