Sama słodycz (3)

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tadeusz dowiaduje się od Oli, że u Marianny zjawił się Radzio. Ignorując protesty córki, zabiera ją do swojego domu. Staś bardzo chce wrócić do matki i utrudnia ojcu życie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy pisarza Fryderyka Rekruta (Piotr Adamczyk), który przeżył miłosny zawód i na nowo próbuje ułożyć sobie życie. Ukochana Marta (Roma Gąsiorowska) kilka lat temu porzuciła go z dnia na dzień. Zabrała ze sobą ich syna, Stasia (Olaf Marchwicki). Fryderyk dla wielu kobiet mógłby być ideałem: ma klasę, wrażliwość i inteligencję. Wciąż jednak rozdrapuje dawne rany, przez co pozostaje samotny i pogrąża się w marazmie. Pewnego dnia w drzwiach jego mieszkania staje dziewięcioletni Staś, którego mężczyzna nie widział od lat. Okazuje się, że ojciec i syn mogą wiele się od siebie nauczyć. Czeka ich trudna lekcja przeżywania emocji i zmiany spojrzenia na świat.

W tym odcinku

Tadeusz dowiaduje się od Oli, że u Marianny zjawił się Radzio. Ignorując protesty córki, zabiera ją do swojego domu. Staś bardzo chce wrócić do matki i utrudnia ojcu życie. Fryderyk prowadzi go do babci Izabelli. Chce zostawić syna w dobrych rękach, ponieważ musi uregulować kilka spraw związanych z prywatną szkołą języka włoskiego, którą otwiera wraz z Wiktorem. Wspólnik proponuje Patrycji pracę w placówce. Kobieta widzi w tym szansę, by złapać Fryderyka w swoje sidła. Izabella jest zachwycona nową asystentką syna. Kobiety wspólnie zabierają Stasia do kawiarni. Korzystając z chwili nieuwagi, chłopiec po raz kolejny ucieka. Cała rodzina rozpoczyna gorączkowe poszukiwania.

Występują

Twórcy

Ładuję...