Teleman

Kuchenne rewolucje (12/13)

program rozrywkowy Polska 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do położonej w odległości kilku kilometrów od miasteczka Pszczew restauracji Villa Toscania nie prowadzą żadne drogowskazy. Magda Gessler ma ożywić ten martwy zakątek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem.

Aby odwiedzić restaurację Villa Toscania, trzeba wcześniej wiedzieć, jak do niej dotrzeć. Do położonego w odległości kilku kilometrów od miasteczka Pszczew lokalu nie prowadzą żadne drogowskazy. Miejsce jest urokliwe i zielone. Pochodzący z Włoch Gustavo nie wie, dlaczego w jego restauracji jest pusto. Magda Gessler ma ożywić ten martwy zakątek.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...