Agenci NCIS: Los Angeles (20)

(NCIS: Los Angeles: Fame)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa oficera marynarki wojennej. Do współpracy zostaje im przydzielony Deeks. Agenci poznają Aubrey Darvę, która wprowadza ich w świat Hollywood.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Zespół prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa oficera marynarki wojennej. Do współpracy zostaje im przydzielony oficer łącznikowy Deeks. Okazuje się on jednak niezbyt pomocny ze względu na brak sympatii wśród innych pracowników departamentu policji w Los Angeles. Podczas śledztwa agenci poznają Aubrey Darvę, córkę bogatego inwestora, która wprowadza ich w świat hollywoodzkich gwiazd.

Występują

Twórcy

Ładuję...