Agenci NCIS: Los Angeles (19)

(NCIS: Los Angeles: Hand-to-Hand)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół NCIS prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa żołnierza piechoty morskiej. Agent Sam Hanna ma przeniknąć do szeregów zawodników MMA. Ma wziąć udział w pojedynku w klatce.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Zespół NCIS wyjaśnia okoliczności morderstwa żołnierza piechoty morskiej. Śledztwo prowadzi do środowiska zawodników MMA. Agent Sam Hanna otrzymuje zadanie przeniknięcia do ich szeregów. Niebawem zostaje zmuszony do wzięcia udziału w pojedynku w klatce.

Występują

Twórcy

Ładuję...