Agenci NCIS: Los Angeles (18)

(NCIS: Los Angeles: Blood Brothers)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie ulicznej strzelaniny. Jedyną osobą, która może im pomóc, jest młodszy brat ofiary. Agenci badają powiązania między gangami a marynarką wojenną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Żołnierz marynarki wojennej zostaje śmiertelnie postrzelony. Zabójca celował do niego z przejeżdżającego samochodu. Agenci ustalają, że kolejną ofiarą może być młodszy brat ofiary - osoba posiadająca ważne informacje dla śledztwa. Podobnie jak ciężko chory ojciec zabitego, chłopak był zależny od brata. Agenci badają powiązania pomiędzy lokalnymi gangami a członkami marynarki wojennej.

Występują

Twórcy

Ładuję...