Agenci NCIS: Los Angeles (17)

(NCIS: Los Angeles: Full Throttle)

serial sensacyjny USA 2010  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Trwa śledztwo w sprawie śmierci marynarza w nielegalnym wyścigu ulicznym. W jego samochodzie ktoś świadomie dokonał usterek. Zamontowane urządzenia są prototypami sprzętu wojskowego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Agent Callen (Chris O'Donnell) specjalizuje się w tajnych misjach. Jego zawodowy partner, agent specjalny Sam Hanna (LL Cool J), w przeszłości służył w Navy SEALs i jest ekspertem do spraw Bliskiego Wschodu. Wraz ze wspierającą ich ekipą agenci pracują na terenie Los Angeles. Zajmują się tajemniczymi i nierzadko wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi. W pierwszym odcinku ekipa Callena próbuje rozwikłać zagadkę śmierci oficera marynarki, który został zastrzelony podczas wymiany ognia pomiędzy policjantami a dilerami narkotyków. Wydaje się, że oficer był zakładnikiem, ale agenci wkrótce odkrywają, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana.

W tym odcinku

Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci marynarza w nielegalnym wyścigu ulicznym. Odkrywają, że do samochodu ofiary ktoś świadomie wprowadził usterki. Poza tym zamontowane w nim urządzenia okazują się tajnymi prototypami sprzętu z marynarki wojennej. Agent Callen jest zmuszony wziąć udział w kursach doszkalających dla kierowców.

Występują

Twórcy

Ładuję...