Sama słodycz (2/13)

serial obyczajowy Polska 2014  od 12 lat

W skrócie

Patrycja nachodzi Fryderyka w mieszkaniu i wprawia go w zakłopotanie. Jakiś czas później zjawia się u niego Marta z synem. Staś nie jest zachwycony perspektywą pozostania u taty.

Oglądaj w telewizji

Pt 6.10 7:25
TVN Fabułalogo

Opis

Losy pisarza Fryderyka Rekruta (Piotr Adamczyk), który przeżył miłosny zawód i na nowo próbuje ułożyć sobie życie. Ukochana Marta (Roma Gąsiorowska) kilka lat temu porzuciła go z dnia na dzień. Zabrała ze sobą ich syna, Stasia (Olaf Marchwicki). Fryderyk dla wielu kobiet mógłby być ideałem: ma klasę, wrażliwość i inteligencję. Wciąż jednak rozdrapuje dawne rany, przez co pozostaje samotny i pogrąża się w marazmie. Pewnego dnia w drzwiach jego mieszkania staje dziewięcioletni Staś, którego mężczyzna nie widział od lat. Okazuje się, że ojciec i syn mogą wiele się od siebie nauczyć. Czeka ich trudna lekcja przeżywania emocji i zmiany spojrzenia na świat.

W tym odcinku

Za namową matki Fryderyk spotyka się z psychoterapeutką (Ilona Ostrowska). Patrycja nachodzi go w mieszkaniu i wprawia w zakłopotanie swoim zainteresowaniem. Jakiś czas później w drzwiach domu Rekruta zjawia się Marta z synem. Staś nie jest zachwycony perspektywą pozostania u taty. Ucieka mu przy pierwszej okazji. Ojciec, goniąc Staśka, dostaje w głowę książką wyrzuconą z czyjegoś okna. Tak poznaje Mariannę. Kobieta jest właśnie w trakcie pozbywania się rzeczy byłego chłopaka, który okazał się żonaty. Wkrótce musi ona interweniować w sprawie dziadka, który po raz kolejny testuje na wózku publiczny budynek i jego przyjazność osobom niepełnosprawnym. Zostawia Olę pod opieką Fryderyka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...